Матеріали для кузовного ремонту

Все категории

Історія та успіх компанії

Refinish – компанія, яка динамічно розвивається. Має багаторічний досвід роботи на ринку лакофарбових матеріалів для автомобілів, технологій та інструментів для кузовного ремонту авто, обладнання для СТО. Refinish входить до складу групи копаній «SILTA» та є її перспективним напрямком.

З 2010 року компанія є ексклюзивним і офіційним дистриб’ютором міжнародних брендів METHOD, SPRINT, KOVAX, PPG, ANEST IWATA, CARTEC, RUPES та ін., пропонуючи вітчизняним споживачам продукцію високої якості.

Цінності компанії Refinish це:

  • КЛІЄНТ. Якість продукції, сервіси, комплексний або індивідуальний підхід до обслуговування покупців, програми лояльності – все для того, щоб задовольнити потреби клієнта, зробити співпрацю довгостроковою і максимально вигідною.
  • ПЕРСОНАЛ. Висококваліфікований персонал — гарантія успіху будь-якої компанії. Всі співробітники компанії Refinish щорічно проходять навчання, стажування та атестацію, підвищуючи свій професійний та особистісний рівень. Кожна окрема кадрова одиниця компанії — фахівець, який володіє знаннями сучасних технологій, інновацій та стандартів обслуговування.
  • РЕПУТАЦІЯ. Компанія Refinish дорожить своєю діловою репутацією. Кожен бізнес-процес — це вивірене, стратегічне рішення. Refinish презентує європейські торгові марки з бездоганною репутацією, широким асортиментом і якістю продукції, перевіреними часом.

X